Wyświetl pojedynczy post
Sewko
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9218
Stary 05.01.2011, 12:31
Miami jak przewidywaliśmy - z małymi problemami, ale czysto, nie zawiódł też Rodick. Troche rozczarowali mnie Ci Finowie jednak jak pisałem wcale nie bylem pewien ich zwyciestwa.

Na dzis mysle grac napewno Chelsea (jezeli nie wygra z druzyna zamykajaca stawke to z kim...?; mysle, ze smialo mozna ja grac nawet z handicapem), do tego Tottenham, ze nie przegra.
Mysle, ze smialo tez mozna grac Olympiacos i Deportivo w pucharze.
Co do Barcelony to radze uwazac z tym meczem.

A z wyzszych kursow dzis szukalbym remisu w meczu Aston Villa - Sunderland
Ostatnio edytowane przez Sewko : 05.01.2011 o godz. 14:40.
ZAWSZE NAD WAMI...
Odpowiedz cytując