Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 05.01.2011, 11:38
mlynnek napisał(a):Wyświetl post
czy ktoś natknął sie na piwo SPECJAL w Krakowie? smak niepowtarzalny, ale na kaszuby po nie nie chce mi się jechac :/
Na miodowej w całodobowym monopolu jest. Jak wejdziesz, to w lodówce po lewej
Odpowiedz cytując