Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 05.01.2011, 11:32
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Może dysponuje Pani jakimś zapasem, którym może się podzielić tudzież wie, gdzie takowe piwko można nabyć...
Zapasik mam niewielki. Tak jak pisałam chcę zostawić do degustacji latem i następnej zimy

Forumowicz OpEnTaNy już odpowiedział, gdzie można dostać Pale Ale ( ja również kupowałam w Almie ) ale wiem o małym sklepiku mdz Rondem Kocmyrzowskim a XI LO, gdzie było dostępne już 5 grudnia.
We wspominanym w tym temacie sklepie na Krowoderskiej, też na pewno będzie.

Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany ciekawymi piwkami to ukazał się właśnie pierwszy regularny numer "Piwowara". Ten drukowany periodyk wydawany jest przez Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych i redagowany przez grupę entuzjastów piwowarstwa.


Odpowiedz cytując