Arturo Qr2nów napisał(a):

Może dysponuje Pani jakimś zapasem, którym może się podzielić tudzież wie, gdzie takowe piwko można nabyć...
|
Zapasik mam niewielki. Tak jak pisałam chcę zostawić do degustacji latem i następnej zimy
Forumowicz OpEnTaNy już odpowiedział, gdzie można dostać Pale Ale ( ja również kupowałam w Almie ) ale wiem o małym sklepiku mdz Rondem Kocmyrzowskim a XI LO, gdzie było dostępne już 5 grudnia.
We wspominanym w tym temacie sklepie na Krowoderskiej, też na pewno będzie.
Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany ciekawymi piwkami to ukazał się właśnie
pierwszy regularny numer "
Piwowara". Ten drukowany periodyk wydawany jest przez Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych i redagowany przez grupę entuzjastów piwowarstwa.
