Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39133
Stary 05.01.2011, 11:30
westersyl napisał(a):Wyświetl post
http://www.fakt.pl/Byly-gracz-Fulham...y,92176,1.html Po zakończeniu rozgrywek John wrócił do Holandii, a ostatnie miesiące spędził w Chicago Fire. Postanowił jednak wrócić do Europy.
Może rzeczywiście jest co na rzeczy bo dziwnym trafem Basałaj spędza "urlop" w USA.
Czy ktoś potrafi pwiedzieć mi dlaczego jeśli John chce być bliżej domu to szuka klubu w Polsce a nie w Holandii?
Odpowiedz cytując