http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Lech chce Pawłowskiego, prezes Zagłębia mu odpowiada, cyt. - "Teraz to ja mogę krzyknąć choćby i pięć milionów euro! Bo my nie chcemy sprzedawać swojego najbardziej wartościowego zawodnika - twierdzi prezes Zagłębia Jerzy Koziński."
i jak tu się interesować młodymi utalentowanymi polskimi piłkarzami...? jedyną drogą pozyskiwania utalentowanych piłkarzy z naszego kraju jest cierpliwość, tzn. czekanie na to, aż ich kontrakt dobiegnie końca...