Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39131
Stary 05.01.2011, 11:29
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
http://www.eurofutbol.pl/news/165189...heim-odchodzi/

Jak to powinno wyglądać w profesjonalnym futbolu- trener decyduje o transferach, zarząd go zrobił w ch.. - do widzenia! Dopóki u nas tego nie będzie nie wydobędziemy się z marazmu.
W profesjonalnym klubie zarzad ma sprzedawac zawodnikow bez wiedzy trenera? Zaiste bardzo profesjonalne
Artrem napisał(a):Wyświetl post
Wisła bez Polaków to nie Wisła. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał kto grał w Wiśle w roku 2011. Patologia do entej potęgi. Klub piłkarski zamienił się w klub handlowy. Kupić, sprzedać, wypożyczyć. A gdzie są wychowankowie, gdzie są legendy klubu?
jak Wisla osiagnei cos w 2011 roku to nikt nie bedzie pamietam, ze nie bylo tam Polakow.A wymienia sklad jak zagramy w LM. I legendy klubu i ci Polacy co osiagneli do tej pory? Malo. wiec moze czas cos zmienic
Ostatnio edytowane przez bódyń : 05.01.2011 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując