lorddavy napisał(a):

W profesjonalnym klubie zarzad ma sprzedawac zawodnikow bez wiedzy trenera? Zaiste bardzo profesjonalne
Artrem napisał(a):

|
Wisła bez Polaków to nie Wisła. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał kto grał w Wiśle w roku 2011. Patologia do entej potęgi. Klub piłkarski zamienił się w klub handlowy. Kupić, sprzedać, wypożyczyć. A gdzie są wychowankowie, gdzie są legendy klubu?
|
jak Wisla osiagnei cos w 2011 roku to nikt nie bedzie pamietam, ze nie bylo tam Polakow.A wymienia sklad jak zagramy w LM. I legendy klubu i ci Polacy co osiagneli do tej pory? Malo. wiec moze czas cos zmienic