Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Artrem
Member
Od: 10.2006
Offline
#
39130
05.01.2011, 11:27
Wisła bez Polaków to nie Wisła. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał kto grał w Wiśle w roku 2011. Patologia do entej potęgi. Klub piłkarski zamienił się w klub handlowy. Kupić, sprzedać, wypożyczyć. A gdzie są wychowankowie, gdzie są legendy klubu?
Artrem
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Artrem
Znajdź inne posty napisane przez Artrem