Wyświetl pojedynczy post
Artrem
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39130
Stary 05.01.2011, 11:27
Wisła bez Polaków to nie Wisła. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał kto grał w Wiśle w roku 2011. Patologia do entej potęgi. Klub piłkarski zamienił się w klub handlowy. Kupić, sprzedać, wypożyczyć. A gdzie są wychowankowie, gdzie są legendy klubu?
Odpowiedz cytując