westersyl napisał(a):

http://www.fakt.pl/Byly-gracz-Fulham...y,92176,1.html Po zakończeniu rozgrywek John wrócił do Holandii, a ostatnie miesiące spędził w Chicago Fire. Postanowił jednak wrócić do Europy.
Może rzeczywiście jest co na rzeczy bo dziwnym trafem Basałaj spędza "urlop" w USA.
|
Na szczęście te wszystkie spekulacje można o pewną część ciała potłuc,a w zasadzie jej część.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.