Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39127
Stary 05.01.2011, 11:06
Klub szukał przecież partnera dla Brożka do ataku, a teraz rozumiem jak odchodzi nasz najlepszy strzelec to szukamy tylko jego następcę ?
Liczę na to, że teraz po odejściu Pawła, klub kupi przynajmniej dwóch solidnych napastników... ten Bentley i Shelton to było by dobre rozwiązanie, ale trzeba niestety zapłacić... z tego co wyczytałem to za tą dwójkę trzeba by było wyłożyć conajmniej 800 tyś euro...
Odpowiedz cytując