Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Z Polaków to w Bełchatowie wietrzenie, Janusz Gol, Mateusz Cetnarski i Tomasz Wróbel - kończą im sie kontrakty a z GKSem sie nie dogadali. Można by coś pomyśleć w tym kierunku
|
na pewno są to zawodnicy godni reprezentowania Białej Gwiazdy, ale obawiam się, że nasz zarząd ma inne plany, cudzoziemskie że tak powiem...