Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8628
Stary 05.01.2011, 10:55
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Z Polaków to w Bełchatowie wietrzenie, Janusz Gol, Mateusz Cetnarski i Tomasz Wróbel - kończą im sie kontrakty a z GKSem sie nie dogadali. Można by coś pomyśleć w tym kierunku
na pewno są to zawodnicy godni reprezentowania Białej Gwiazdy, ale obawiam się, że nasz zarząd ma inne plany, cudzoziemskie że tak powiem...
Odpowiedz cytując