Konrad. napisał(a):

Żeby nie było, wszystkie te informacje, przeczytałem, wyczytałem i zdobyłem z prasy, która z kolei ma je od informatorów, których z kolei wysyła westersyl aby dbać o swój wizerunek...
|
Mógłbyś sobie ograniczyć te prywatne wjazdy bo faktem jest że MIlan Jovanic to dzieło Zdzisław Kapki którego polecił mu manager.
O RN sobie poszukaj pewnie ktoś nawet wklejał w tym temacie.
Przyjaźń i zaufanie naszego bossa do Zidicha jest chyba sprawą oczywistą.
Reszta to moje "osobiste teorie spiskowe".
No ale w klubie wszystko jest OK.
"Miejmy nadzieje że znajdziemy następców " jak to mówił Stan Valckx szkoda że Basałaja nie zabrał głosu tylko "wziął urlop" .