Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7766
Stary 05.01.2011, 10:08
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,89...ria_Lecha.html
Nawet najlepszy PR nie zamaskuje słomy wystającej z wronieckich butów.
Czemu się tu dziwić. Przez lata siedzieli w prowincjonalnym klubiku z trzema wronkami w herbie, zobaczyli że poważnej forsy i większego sukcesu to oni tam nie zrobią, więc wymyślili sobie przenosiny do Poznania, w stolicy kraju kwitnącej bulwy przyjęli ich z otwartymi rękami. Zmienili nazwę, ale obyczajów już nie. Ze wsi wyszli ale wieś już z nich nie... . Mogę się założyć, że taki sam cyrk będzie ze Stiliciem.
Odpowiedz cytując