Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
39122
05.01.2011, 09:55
ja to już nawet nie czytam tych wszystkich spekulacji... gdyby oni wszyscy mieli podpisywać kontrakty to byśmy ieli 58 zawodników w kadrze... uwierze jak zobacze zawodnika z koszulką Wisły...wtedy o nim poczytam
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14