Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39122
Stary 05.01.2011, 09:55
ja to już nawet nie czytam tych wszystkich spekulacji... gdyby oni wszyscy mieli podpisywać kontrakty to byśmy ieli 58 zawodników w kadrze... uwierze jak zobacze zawodnika z koszulką Wisły...wtedy o nim poczytam
Odpowiedz cytując