Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
39119
05.01.2011, 09:42
JEŻELI TO PRAWDA CO PISZE FAKT TO BY BYŁO FAJNIE W KOŃCU TEN COLLINS JOHN TO NIEZŁY ZAWODNIK
http://www.fakt.pl/Byly-gracz-Fulham...y,92176,1.html
maxipiter
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxipiter