Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39118
Stary 05.01.2011, 08:35
Wedlug dyrektora Stana, Wisla ma dzialac poodbnie jak PSV, i mi szczerze mowiac jesli by ten pomysl wypalil bardzo to odpowiada.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

I nie przyjmuje argumentow w stylu ze beda to obcokrajowcy, bo i Polakow mozna tak kupowac i potem sprzedawac z zyskiem. Tyle ze kupowac powinni mlodych i ich szkolic, a do tego potrzeba infrastruktury (czytaj boisk treningowych) plus zatrudnienia trenerow do pracy tylko z mlodzieza. Moze dozyje takich czasow u Nas...
Odpowiedz cytując