HHEHHEHEHE TEKST ROKU DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM TYLKO COŚ MI DO TEJ GRUPY CZAREK KUCHARSKI NIE PASUJE... ( skąd jego wytrzasnąłeś )
Tylko czemu na ogół jest tak że synowie byli dużo gorszymi piłkarzami niż ojcowie...
tylko jeden talent który był lepszy od ojca który mi się nasuwa to Paolo Maldini
A tak na serio dokładnie niech kasa idzie chociaż na przyszłe pokolenie niech wreszcie młodzi mają gdzie trenować zbudować porządny ośrodek szkoleniowy gdzie 1 drużyna ,rezerwy i poszczególne roczniki będą miały dobrą bazę !!!
ale to tylko marzenie bo kasa wróci do Cupiała a my będziemy ściągać szroty licząc że co 6 trafi się dobry i go będzie godziwie można opchnąć w przyszłośći