Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39114
Stary 05.01.2011, 02:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja się zgadzam z Tobą że nie ma co za bardzo płakać za 'byłymi', bo mieli swój czas i nie osiągnęli niczego wielkiego, tyle że nie wrzucał bym wszystkich do jednego wora.Byli tacy co z np. 'Levadiami' wykonali swoją pracę bardzo dobrze.
No tak, Paweł Brozek, 6 (Za Kmiecikiem, Frankiem, Zurawiem, Reymanem i Wozniakiem- a moze nawet i wiecej niz Wozniak) najlepszy strzelec w historii Wisly (81 bramek w lidze, (plus 5 dla gieksy) wliczajac wszystkie rozgrywki 105 dla samej Wisly). Jak na 100 letnia tradycje to jest cos wielkiego. Do tego, oprócz Podbrożnego (92-93) jedyny zawodnik ktoremu udalo sie zostac królem strzelcow przynajmniej 2x z rzedu w ekstraklasie od czasow... Kazmierz Kmiecika.
W przypadku obydwu, 12 lat w Wiśle to jest coś wielkiego....
Odpowiedz cytując