Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39113
Stary 05.01.2011, 02:20
Tomimaster napisał(a):Wyświetl post
jednak boli....powodzenia
Nie nazwał bym tego bólem... raczej optycznym szokiem połączonym z niedowierzaniem.

Ostatnie 12 lat Brożki zawsze kojarzone były z Wisłą, a tu nagle inna koszulka... takie uczucie ostatnio towarzyszyło mi jak oglądałem w telewizji trumny jeżdżące po Warszawie i Krakowie po Smoleńskiej imprezie. Niby wszyscy o tym trąbią, ale ciężko się oswoić

1q2 napisał(a):Wyświetl post
Byli tacy co z np. 'Levadiami' wykonali swoją pracę bardzo dobrze.
No byli... Kirm i kibice
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 05.01.2011 o godz. 02:25.
Odpowiedz cytując