Tomimaster napisał(a):

|
jednak boli....powodzenia
|
Nie nazwał bym tego bólem... raczej optycznym szokiem połączonym z niedowierzaniem.
Ostatnie 12 lat Brożki zawsze kojarzone były z Wisłą, a tu nagle inna koszulka... takie uczucie ostatnio towarzyszyło mi jak oglądałem w telewizji trumny jeżdżące po Warszawie i Krakowie po Smoleńskiej imprezie. Niby wszyscy o tym trąbią, ale ciężko się oswoić
1q2 napisał(a):

|
Byli tacy co z np. 'Levadiami' wykonali swoją pracę bardzo dobrze.
|
No byli... Kirm i kibice
