Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#469
Stary 05.01.2011, 00:34
ByQ napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś gdzie dostane w Krakowie Złotego Hrada?
Ostatni raz je piłem z 12 lat temu. Dobre?
też to kiedyś pijałem ale znikło .Były dwa rodzaje strong i pils w dośc korzystnej cenie .Z 12-14 lat temu jak sięgam pamięcia to było.Jeszcze w tych starych butelkach sprzedawano.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.01.2011 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując