ByQ napisał(a):

Wie ktoś gdzie dostane w Krakowie Złotego Hrada?
Ostatni raz je piłem z 12 lat temu. Dobre?
|
też to kiedyś pijałem ale znikło .Były dwa rodzaje strong i pils w dośc korzystnej cenie .Z 12-14 lat temu jak sięgam pamięcia to było.Jeszcze w tych starych butelkach sprzedawano.