Tomimaster napisał(a):

|
jednak boli....powodzenia
|
Nic nie boli tak jak życie
BiUrÓ PrasowÓ.Ty się od....... od forum a do....... do turasów.Wytłumacz mi prostemu człeku jak to jest że Brożki są nasze a paradują w islamskich strojach

Biuró..ty se siadnij po turecku, włącz tłumacza gógle i pojedź z nimi jak z nami.
Chcem jutro dementi!Brożki bizim!!Brożki bizim!