Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39109
Stary 04.01.2011, 23:55
Tomimaster napisał(a):Wyświetl post
jednak boli....powodzenia
Nic nie boli tak jak życie

BiUrÓ PrasowÓ.Ty się od....... od forum a do....... do turasów.Wytłumacz mi prostemu człeku jak to jest że Brożki są nasze a paradują w islamskich strojachBiuró..ty se siadnij po turecku, włącz tłumacza gógle i pojedź z nimi jak z nami.
Chcem jutro dementi!Brożki bizim!!Brożki bizim!
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując