No wlasnie sam ogladalem wczoraj Miami i gdyby nie king james w kilku momentach to by z tej wygranej nic nie bylo.Wade tak samo nie grał to co powinien. Ale kurde sam nie wiem licze,ze dzis to bedzie całkiem inny mecz,samego wina nie bede gral bo 1.16 nie oplacalne. A hc nie jestem tez przekonany.pasuje
hehee jednak poszlo
Miami -3 1.30 