Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9215
Stary 04.01.2011, 23:55
No wlasnie sam ogladalem wczoraj Miami i gdyby nie king james w kilku momentach to by z tej wygranej nic nie bylo.Wade tak samo nie grał to co powinien. Ale kurde sam nie wiem licze,ze dzis to bedzie całkiem inny mecz,samego wina nie bede gral bo 1.16 nie oplacalne. A hc nie jestem tez przekonany.pasuje

hehee jednak poszlo

Miami -3 1.30
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 05.01.2011 o godz. 14:34.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując