|
Legalna Płyta roku
1. HiFi Banda - 23:55
2. Pezet/Małolat - Dziś W Moim Mieście
3. Słoń/Mikser - DEM6N6L6GIA
4. Lukatricks - Czarne Złoto
5. Kobra - Na Żywo Z Miasta Grzechu
6. Pih - Dowód Rzeczowy nr.1
7. Medium - Alternatywne Źródło Energii
8. Jot - Stan Równowagi
9. Eldo - Zapiski 1001 nocy
Nielegal roku:
1. Tusz na Rękach / Voskovy - Get fejm or die tryin
2. PeeRzeT - Czy Ktoś Mondry Jeszcze Sooha?
3. Erking/NNFOF - Sixpack
4. Raca - Bobby Fischer
5. Tetris - "Shovany mixtape 2"
6. BOK - Raport z walki o wartość
7. SMA - 83
Klip roku
1. Ortega Cartel - Lavorama
2. Vienio - Inspiracje 2 (feat. Kosi)
3. Vienio - Różnice
Numer roku
1. Pezet/Małolat - Nagapiłem Się (feat.Małpa)
2. Pyskaty - Bez Granic
3. Pih-Śniadanie Mistrzów (feat. Pezet, Peja)
4. Ten Typ Mes - 2010
5. Abradab - Mamy Królów Na Banknotach
6. HST - Nienawiść
7. Projekt Ostry Emade – "Nie Odejdę Stąd"
Feat. roku
1. Diox - Odkąd ostatnio gadaliśmy (Pezet/Małolat)
2. Małpa - Nagapiłem się (Pezet/Małolat)
3. Cira - Gdy Chłopcy Poznają Świat (Tetris)
4. Mielzky - Tribute (Chudini/Mazik)
5. Mes - Gran turismo (Raca)
generalnie słaby rok dla polskiego rapu. 2011 zapowiada sie duuuzo lepiej. Jak znajde czas to wrzuce tez jakies zestawienie z zagranicy
|