Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16847
Stary 04.01.2011, 23:23
Donki napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj rozmawialem ze znajomym ktory pracuje przy trybunie AiB z tego co mi powiedział to pracuja do godziny 17 a termin oddania trybuny jest nierealny.
On sam powiedzial, że dla niego i innych nie bylo by problemu gdyby mieli pracowac np. do 20, no ale skoro maja pracowac do 17 to tez tak pracują.
i tego ku** nie rozumiem... tyle samo pracodawca placi.... wiec czemu nie mozna wczesniej tego skonczyc..
Odpowiedz cytując