|
Ku*wa przy was to można dostać palpitacji serca, albo umrzeć z pęknięcia żyłki bocznej w mózgu jak się czyta wasze komentarze. 4 styczeń, zero transferów, a malkontenci mają się w najlepsze! Co wy się spodziewaliście? Nowych zaprzęgów z Brazylijczykami, Argentyńczykami i Holendrami? Chłopy okno transferowe dopiero się rozpoczęło!
Czasami się zastanawiam, czy po drugiej stronie monitora nie siedzi jakąś zakompleksiała baba która wiecznie zrzędzi.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|