|
W kwestii Miarusza Pawełka to jak gdzieś miałem okazję przeczytać, to niby wszystko był ustalone jednak Rada Nadzorcza zmieniła ustalenia.
Zdzichu Kapka pewnie wmówił Cupiałowi że ściągnął najlepszego bramkarza w Serbii, Milana Jovanica czy coś w tym stylu i ustalenia zostały zmienione. Szkoda że Zdzisiek prawdopodobnie zapomniał dodać że oglądał go grającego w siatkówkę na hali, za pośrednictwem jakiegoś managera, który podsunął mu go pod nos.
Ale przecież Zidchu jest tylko skautem i to jednym z najlepszy w Polsce jak to powiedział Bogdan. Ciekawe to czy jeden telefon Zdicha nie ma większej mocy sprawczej niż słowa Valkxa.
Ten skauting nigdy nie zadziała normalnie dopóki jednym z jego członków będzie Kapka takie jest moje zdanie bo boss który jak wiemy decyduje o wszystkim w tym klubie będzie chętniej sięgał po zawodnik ze stajni swojego zaufanego przyjaciela. A głos Valcxka i Basałaja będzie gówno warty.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.01.2011 o godz. 23:37.
|