Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39101
Stary 04.01.2011, 23:09
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
tu nie powinno byc problemu

i wracając do polityki transferowej, musicie zrozumieć w końcu, że klub Wisła Kraków jest od wyciągania "talentów" i sprzedawania ich do lepszych klubów na zachód, nie liczcie się z tym że będziemy zatrzymywać u nas piłkarzy pokroju Marcelo bo to po prostu jest niemożliwe, nic na siłę. Choćbyśmy mu dali 2 mln Euro za sezon to oprócz kasy nic nie osiągnie, bo żeby coś osiągnąć w świecie futbolu trzeba przynajmniej 1-2 sezony zagrać w klubie pokroju Barcelony czy Realu.



No to zrobiłeś niezłego psikusa milionom piłkarzy grających w Juventusach, Milanach, Olympiakosach, Bayernach, Ajaxach, Olympique`ach Lyon i tak dalej.. dziś się dowiedzieli że nic nie osiągnęli w futbolu.

A Pele chyba nakazał wymazać z siebie dopisek "jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej"
Ostatnio edytowane przez aNouc : 04.01.2011 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując