Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
823
04.01.2011, 23:05
Ku**a zawsze jak jestem na bani to daję się nabrać, że znajdę tu coś ciekawego.
A Wy wiecznie o gównianym hip hopie. Usuńcie z nazwy tematu ...Jazz, Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Tak, żebym więcej tu nie wchodził
Ostatnio edytowane przez Byku : 04.01.2011 o godz. 23:13.
Wściekły byk!
Byku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Byku
Znajdź inne posty napisane przez Byku