Wyświetl pojedynczy post
Byku
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#823
Stary 04.01.2011, 23:05
Ku**a zawsze jak jestem na bani to daję się nabrać, że znajdę tu coś ciekawego.
A Wy wiecznie o gównianym hip hopie. Usuńcie z nazwy tematu ...Jazz, Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Tak, żebym więcej tu nie wchodził
Ostatnio edytowane przez Byku : 04.01.2011 o godz. 23:13.
Wściekły byk!
Odpowiedz cytując