KOMINEK napisał(a):

Jeśli do 10 lutego Wisła kupi stopera obrońcę klasy Clebera, obrońcę klasy Piotrka, bramkarza klasy Mariusza, napastnika klasy Pawła to będę patrzył z optymizmem w przyszłość.
Jeśli dorzucą jeszcze jednego napastnika i prawego obrońcę będę szczęśliwy.
Jeśli do tego czasu nie będzie tych wzmocnień uznam że idziemy w dół i wszystkie dotychczasowe ruchy to pic na wodę ale liczy się tylko kasa.
Do usłyszenia 10 lutego
|
tu nie powinno byc problemu, z całym szacunkiem dla Mario
i wracając do polityki transferowej, musicie zrozumieć w końcu, że klub Wisła Kraków jest od wyciągania "talentów" i sprzedawania ich do lepszych klubów na zachód, nie liczcie się z tym że będziemy zatrzymywać u nas piłkarzy pokroju Marcelo bo to po prostu jest niemożliwe, nic na siłę. Choćbyśmy mu dali 2 mln Euro za sezon to oprócz kasy nic nie osiągnie, bo żeby coś osiągnąć w świecie futbolu trzeba przynajmniej 1-2 sezony zagrać w klubie pokroju Barcelony czy Realu.