|
Szrot zacznie grać ..... w sumie już zaczął jak utrzymamy 2 miejsce na koniec sezonu 1 posypię głowę popiołem że jednak mamy mocną drużynę.... praktycznie z niczego.... Później znów przyjdą Karabachy i Levadie no ale teraz będzie można powiedzieć w razie czego że wyszło taniej... Nie widzę postępu organizacyjnego w budowaniu tej drużyny wszystko co jest ściągane tutaj jest brane pod kątem indwidualnym żeby w przyszłości udało się sprzedać taka polityka trwa od czasów Marcelo i Diaza . Jak się chcę zbudować solidną drużynę która ma odnieść sukces w pucharach to trzeba mieć liderów w formacjach i umieć dobrać do nich odpowiednich graczy u nas tego nie ma. Niby jest jakiś scouting ale od czasów Marcelo nikogo ciekawego nie pozyskanego.. ... Powiedzmy sobie szczerze z finansami wszystko się zgadza klub zarabia na siebie jest świetny eksport ... a import jest najtańszy z możliwych.... I ktoś powie utrzymaliśmy poziom w lidzę no tak 1...2 miejsca piękna sprawa tylko co znaczymy w europiee leją nas ambitni gracze z wschodu co jadą na mecz autobusem 20 godzin....
Ogólnie ktoś powie że poziom Polskiej ligi się wyrównał tak wyrównał się in minus bo poziom gry naszej momentami nie różni się od 10-12 drużyny w tej lidzę....
|