johny96 napisał(a):

Czyli sądzicie, że Białoruś może być ?
wajefel, wiesz jakoś liga hiszpańska mi nie odpowiada, może, że grałem dość długo Atletico ?
|
Borussia D. ciekawa - mocny skład, ale mało kasy
Metalac - serbski przeciętny klub
Bate - również
Vitoria Gimaraes - niezły skład mają

Burnley - też ciekawie się gra
Zilina - coś tak jak Bate - silni u siebie w lidze i cienko na międzynarodówce
Vitoria Pilzno - ciężko się gra, ale przyjemnie

Wszystkie kluby, którymi ostatnio grałem
Swoją drogą gram teraz MU i ciekawa sprawa w LM się zdarzyła:
http://i52.tinypic.com/2u5xq9c.jpg
Takie wyniki między równymi drużynami to naprawdę rzadkość