Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 04.01.2011, 21:49
Coach napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie w tym roku najlepsze były te płyty, które nabyłem czyli Eldo - Zapiski z 1001 nocy, HIFI Banda - 23:55, Prosto Mixtape 600V, Pokój Z Widokiem Na Wojnę - 2010 i ...reedycja ZIP Składu Czekam z niecierpliwością na jakąś produkcje z Ero, a najlepiej solówkę. A wg was, która płyta była najwiekszym niewypałem ? Moim zdaniem Pezet&Małolat
Według mnie też najbardziej zawiedli Pezet z małolatem.
Co do tego roku to jeszcze bardzo dobre płytki dowód rzeczowy i FuckTede.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując