Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7762
Stary 04.01.2011, 21:45
W 1 lidze powinny być takie same wymogi jak w Ekstraklasie. Nie byłoby cyrków ze spadkami, z degradacjami, jak również z problemami w przypadku awansu.
A boiska A-klasowe na 1000 osób powinny kończyć na 2 lidze.
Odpowiedz cytując