|
Senior Member
Offline
|
#819

04.01.2011, 21:23
|
matt1906 napisał(a): 
Może mi ktoś napisać jak było z disami Parias vs Peja? oraz linki jeśli macie.
Drugie pytanie: wiadomo kiedy będzie płyta Parias, Bezimienni oraz Firmy?
|
Peja vs Hip-Hop http://www.youtube.com/watch?v=qbsukZcpmGw
Hip-Hop vs Peja http://www.youtube.com/watch?v=AoaB49_oLfE
RPS- Tylko Peja http://www.youtube.com/watch?v=Pyz2H1dLEzA
|
|