Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39081
Stary 04.01.2011, 20:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Młodość ma to do siebie, że jest niecierpliwa i łatwowierna. Wystarczy jeden artykuł w mediach zawsze "przychylnych" Wisle i zaczyna się płacz.
A mnie rozbraja co innego. Okienka transferowe w naszym wykonaniu w ostatnich kilku latach jakie są każdy widzi. I niemal co okienko to samo, Wisła się osłabia, Cupiał chce już tylko odzyskać kasę i tak w kółko. Jakbyśmy prześledzili wpisy w tym temacie w kilku ostatnich okienkach to możemy przeczytać to samo. Nic ludzie się nie uczą. Ja już od kilku takich okienek transferowych niczego po nich nie oczekuję.
Jak ktoś mądrze zauważył, zmieniają się prezesi, dyrektorzy sportowi czy trenerzy ale właściciel ciągle ten sam.
Odpowiedz cytując