bonawentura napisał(a):

|
Ej ludzie uspokójcie się, bo jak jeszcze raz powtórzę, niektórzy z Was zachowują się jak młode niewiasty dostające orgazmu. Nie będę się dłużej rozwodził na ten temat, ale okno transferowe kończy się podobno 28 lutego, więc wtedy powinna nastąpić ocena pracy Stana Valcxa nie dzisiaj.
|
Tak a za dwa tygodnie zaczyna się obóz treningowy i jak nie dojdą do tego czasu nowi zawodnicy(nie mówię o wszystkich ale mam nadzieję że większość)to będzie im gorzej zgrać się z nowym zespołem