Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice
Offline
#
5212
04.01.2011, 19:47
Najwidoczniej ustawiłeś że masz pierwsze okienko nie aktywne dla ciebie. Na zimę już normalnie powinieneś mieć.
Rudi5555
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rudi5555
Znajdź inne posty napisane przez Rudi5555