Wyświetl pojedynczy post
Rocky55
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5211
Stary 04.01.2011, 19:41
Panowie jestem załamany!! czy wy tez tak macie ze jak zaczynacie gre Wisełka to dostajecie okragle 0 na transfery ;/ bo ja dostalem 0 i nawet na pensje nic nie mam jakbym za darmo kogos chcial wziac :(
Odpowiedz cytując