Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Rocky55
Member
Od: 12.2008
Offline
#
5211
04.01.2011, 19:41
Panowie jestem załamany!! czy wy tez tak macie ze jak zaczynacie gre Wisełka to dostajecie okragle 0 na transfery
;/ bo ja dostalem 0 i nawet na pensje nic nie mam jakbym za darmo kogos chcial wziac :(
Rocky55
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rocky55
Znajdź inne posty napisane przez Rocky55