Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16846
Stary 04.01.2011, 19:34
Dzisiaj rozmawialem ze znajomym ktory pracuje przy trybunie AiB z tego co mi powiedział to pracuja do godziny 17 a termin oddania trybuny jest nierealny.
On sam powiedzial, że dla niego i innych nie bylo by problemu gdyby mieli pracowac np. do 20, no ale skoro maja pracowac do 17 to tez tak pracują.
Odpowiedz cytując