Konrad. napisał(a):

Chciałem ci przypomnieć, że w dwumeczu z Levadią, grali:
Pawełek
Marcelo
P. Brożek
Paweł Brożek.
Junior Diaz
mimo to była kompromitacja, taka sama jak z Karabachem.
Zadam ci, więc pytanie: wyobraź sobie że jesteś właścicielem. Wolisz zatrudniać "gwiazdy" (wymienione wyżej) i sie kompromitować, czy sprzedać je - wziąść do kieszeni z 6-8 milionów euro, zatrudnić szrot za mniejsze kontrakty i mieć takie same wyniki?
Naprawdę nie rozumiem płaczu po zawodnikach z którymi odnosiliśmy takie same wyniki, a i styl gry nie był lepszy niż ten magiczny "szrot".
|
Co Twoim zdaniem powinno być celem Wisły? Kompromitowanie się za jak najmniejsze pieniądze, czy podnoszenie jakości zespołu? Jeśli chodzi o redukcje kosztów i dostawanie po dupie to faktycznie piłkarze klasy Pawła Brożka, Marcelo i Diaza są nam niepotrzebni.