Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39073
Stary 04.01.2011, 19:34
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Chciałem ci przypomnieć, że w dwumeczu z Levadią, grali:

Pawełek
Marcelo
P. Brożek
Paweł Brożek.
Junior Diaz

mimo to była kompromitacja, taka sama jak z Karabachem.

Zadam ci, więc pytanie: wyobraź sobie że jesteś właścicielem. Wolisz zatrudniać "gwiazdy" (wymienione wyżej) i sie kompromitować, czy sprzedać je - wziąść do kieszeni z 6-8 milionów euro, zatrudnić szrot za mniejsze kontrakty i mieć takie same wyniki?

Naprawdę nie rozumiem płaczu po zawodnikach z którymi odnosiliśmy takie same wyniki, a i styl gry nie był lepszy niż ten magiczny "szrot".
Co Twoim zdaniem powinno być celem Wisły? Kompromitowanie się za jak najmniejsze pieniądze, czy podnoszenie jakości zespołu? Jeśli chodzi o redukcje kosztów i dostawanie po dupie to faktycznie piłkarze klasy Pawła Brożka, Marcelo i Diaza są nam niepotrzebni.
Odpowiedz cytując