Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5210
Stary 04.01.2011, 19:19
K2sprzyk napisał(a):Wyświetl post
Mamadou Cessay lub Ahmed Soukouna
Masz go w składzie ? Jak się spisuje? U mnie przeciętnie choć jest jednym z lepszych napastników w Wiśle.

P.S potrzebuje lewego obrońcy 2 sezon ok 2,5 m zl
Ciss nie za specjalnie sobie radzi
Ostatnio edytowane przez LeQ : 04.01.2011 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując