Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
LeQ
Member
Od: 05.2009
Offline
#
5210
04.01.2011, 19:19
K2sprzyk
napisał(a):
Mamadou Cessay
lub Ahmed Soukouna
Masz go w składzie ? Jak się spisuje? U mnie przeciętnie choć jest jednym z lepszych napastników w Wiśle.
P.S potrzebuje lewego obrońcy 2 sezon ok 2,5 m zl
Ciss nie za specjalnie sobie radzi
Ostatnio edytowane przez LeQ : 04.01.2011 o godz. 21:43.
LeQ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeQ
Znajdź inne posty napisane przez LeQ