Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
wajefel
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5209
04.01.2011, 19:10
johny96
napisał(a):
Co sądzicie, aby zacząć grę BATE Borysów? Wszystko inne mi się już kompletnie znudziło. Może macie jakieś propozycję.
Ja bardzo polecam grę hiszpańskim Betisem. Mi bardzo dużą satysfakcję sprawiła pierwsza wygrana z Realem
wajefel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wajefel
Znajdź inne posty napisane przez wajefel