Worcester napisał(a):

|
podporą czego? podporą gdzie? Wystarczy jak zostali podporą drużyny w dwumeczu z Estończykami. Wystarczy.
|
Cóż nie jestem pewny czy klęska z Karabachem by się powtórzyła gdyby w obronie byli Marcelo + Głowacki+ ALvarez( Baszczyński może się mylę.....