Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39062
Stary 04.01.2011, 18:51
Worcester napisał(a):Wyświetl post
podporą czego? podporą gdzie? Wystarczy jak zostali podporą drużyny w dwumeczu z Estończykami. Wystarczy.
Cóż nie jestem pewny czy klęska z Karabachem by się powtórzyła gdyby w obronie byli Marcelo + Głowacki+ ALvarez( Baszczyński może się mylę.....
Borinho
Odpowiedz cytując