Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7754
Stary 04.01.2011, 18:51
I wszyscy do tej pory pamiętają jaka afera w związku z tym była. Napisałem że tak powinno być bo wydaje mi się że w najwyższej klasie rozgrywkowej (jaka by ona nie była) powinny grać zespoły które na to zasługują. Czyli te które spełniają wymogi licencyjne i w sezonie poprzedzającym zapewniły sobie w niej miejsce ( utrzymanie Eklasie i awans z pierwszej ligi). Ale sytuacja w polskiej piłce jest taka, że można spodziewać sie wszystkiego ale nie koniecznie tego...

Myślę że zespoły które zajęły miejsce spadkowe powinny spadać bez względu na wszystko, a w ich miejsce awansują zespoły z pierwszej ligi. Z kolei sprawy licencyjne są tak różne że powinny być rozpatrywane każda z osobna. Można dać jakiś czas przed startem rozgrywek jeśli się nie spełni wymogów to miejsce tego zespołu zajmuję kolejny zespół z pierwszej ligi który spełni wymogi licencyjne dla Eklasy. Gorzej jeśli w pierwszej lidze nie będzie zespołów które spełnią wymogów...
Odpowiedz cytując