Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7753
Stary 04.01.2011, 18:41
niech ogóry lecą do 1ligi,

przykładowo jakiś potencjalny zawodnik odpali sobie mecz polskej, zobaczy stadion Polonii Bytom/Górnika Zabrze/Ruchu Chorzów, to odrazu wyrobi sobie opinię, że polska liga jest buraczana.
Odpowiedz cytując