Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Junior_Battle
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
7753
04.01.2011, 18:41
niech ogóry lecą do 1ligi,
przykładowo jakiś potencjalny zawodnik odpali sobie mecz polskej, zobaczy stadion Polonii Bytom/Górnika Zabrze/Ruchu Chorzów, to odrazu wyrobi sobie opinię, że polska liga jest buraczana.
Junior_Battle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Junior_Battle
Znajdź inne posty napisane przez Junior_Battle