Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5205
Stary 04.01.2011, 18:16
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Co sądzicie, aby zacząć grę BATE Borysów? Wszystko inne mi się już kompletnie znudziło. Może macie jakieś propozycję.
Gra BATE w 2010 była bardzo prosta, w lidze same ogórki więc o mistrza możesz być spokojny
Tylko ograniczenie było do 5 obcokrajowców w całej kadrze.
Odpowiedz cytując