johny96 napisał(a):

|
Co sądzicie, aby zacząć grę BATE Borysów? Wszystko inne mi się już kompletnie znudziło. Może macie jakieś propozycję.
|
Gra BATE w 2010 była bardzo prosta, w lidze same ogórki więc o mistrza możesz być spokojny

Tylko ograniczenie było do 5 obcokrajowców w całej kadrze.