Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39051
Stary 04.01.2011, 18:01
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Bo cena za polskich piłkarzy wzrosła diametralnie. Nie ma sensu przepłacać skoro za granicą można kupić zawodnika sporo tańszego o podobnych umiejętnościach.
Ile jeszcze razy trzeba będzie to pisać.
Też chciałbym samych polaków.
Niech przepłacają inni, niech przepłaca Wojciechowski.
Co Ty piszesz, o jakich umiejętnościach ?
Branco ma jakieś umiejętności w ogóle, poza chodzeniem po klubach w Krakowie ?
Niech kupują piłkarzy, ale wartościowych jak Marcelo, a nie szrot jakiś jak Branco.
Chodzi mi, że jak mają kupować szrot to wole Polaka. W każdym normalnym kraju i lidze zawodnik z zagranicy musi być dwa razy lepszy od miejscowego, żeby mieć miejsce w składzie. W Polsce wystarczy, że jest tańszy
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując