Biuro Prasowe napisał(a):

|
Prosimy czytać dokładnie, co jest napisane, i nie wprowadzać innych w błąd.
|
No proszę, proszę. Forum jest monitorowane przez klub. Ciekawe czy wywiad ze Staszkiem miał w zamyśle uspokoić hejterów? Bo jeśli tak to szczerze mówiąc chyba się za bardzo się udało.