Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39050
Stary 04.01.2011, 17:46
Biuro Prasowe napisał(a):Wyświetl post
Prosimy czytać dokładnie, co jest napisane, i nie wprowadzać innych w błąd.
No proszę, proszę. Forum jest monitorowane przez klub. Ciekawe czy wywiad ze Staszkiem miał w zamyśle uspokoić hejterów? Bo jeśli tak to szczerze mówiąc chyba się za bardzo się udało.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 04.01.2011 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując