Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39049
Stary 04.01.2011, 17:44
Po dzsiejszej notce na oficjalnej stronie Wisły nie mam już żadnych nadziei, że w klubie pracują profesjonaliści.

"Mamy nadzieje, że znajdziemy następców", "mamy kilka opcji, jesteśmy na etapie sprawdzania czy te transfery są możliwe"...itede itepe..

O tej porze, jedyną niewiadomą powinien byc wybór koloru krawatu na konferencje prasowa na ktorej przedstawisz Valckxu nowych grajków, a nie pytanie czy ktos jest na sprzedaż(!). Miałeś na to k...pół roku.

Jeżeli klub lekka reka pozwala odejsc Pawłowi, to juz powinien miec dogadanego nastepce, jezeli klub nie zabiega zbytnio o przedluzenie umowy z Pawełkiem, to juz powienien miec nastepce, a nie dopiero szukac kogos kto sie nada.

Czy w tym klubie niczego sie k.. nie da zaplanować? Sprzedajmy, wezmy kase a potem jakos to bedzie, moze znajdziemy napastnika, moze bedzie dobry, moze bedzie juz na 1 treningu zespolu, staramy sie, szukamy....bleee PARTACTWO na miare 2 ligi.
Odpowiedz cytując