Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39047
Stary 04.01.2011, 17:28
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Porównywać Inter czy Chelsea do Wisły pod względem piłkarskim to jak porównać Chiny do Polskie pod względem liczy ludności Jak kupią takich piłkarzy jak Drogba czy Eto to myślę, że nikt nie będzie się odzywał, że Polacy nie grają
z roku na rok obcokrajowców coraz więcej w Wiśle, a wyniki coraz gorsze. Najlepiej widać to w europejskich pucharach, najlepsze wyniki były jak 80-90% składu stanowili Polacy.
Bo cena za polskich piłkarzy wzrosła diametralnie. Nie ma sensu przepłacać skoro za granicą można kupić zawodnika sporo tańszego o podobnych umiejętnościach.
Ile jeszcze razy trzeba będzie to pisać.
Też chciałbym samych polaków.
Niech przepłacają inni, niech przepłaca Wojciechowski.
Odpowiedz cytując