Bo cena za polskich piłkarzy wzrosła diametralnie. Nie ma sensu przepłacać skoro za granicą można kupić zawodnika sporo tańszego o podobnych umiejętnościach.
Ile jeszcze razy trzeba będzie to pisać.
Też chciałbym samych polaków.
Niech przepłacają inni, niech przepłaca Wojciechowski.