Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
#
5200
04.01.2011, 16:33
Donki
napisał(a):
Milan Djuric, Christian Benteke - obaj wymiataja
Obydwoje są na wypożyczeniach...Więc nici z transferu teraz :/
Więc poszukiwania napastnika trwają ;] Jakieś inne Propozycję
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Salman17 : 04.01.2011 o godz. 16:50.
A.K
napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Salman17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salman17
Znajdź inne posty napisane przez Salman17